HEMEN ARAKONUM

Ford Transit Araç Kaplama

Anasayfa » Araç Giydirme » Ford Transit Araç Kaplama

Ford Transit Araç Kaplama

Ford Transit Araç Kaplama ile giydirilmiş birbirinden farklı arabaları son günlerde sıklıkla trafikte rastlamışsınızdır. Nasıl oluyor da bu araçlar parlak ve kusursuz gözüküyor dediğinizi duyar gibiyim. Aslında çok kolay yapmanız gereken tek şey iyi bir araç kaplama firması seçmenizdir.

Geriye kalan her ayrıntıyı uzman eller kolaylıkla halledeceklerdir. Bu işte usta olan ve yıllardır araç kaplama işiyle uğraşan maharetli eller ile teknolojik aletler sayesinde aracınız kusursuz araç kaplama kavuşabilir.

İstediğiniz an değiştirebilme özelliği ile aracınızı boyamaktan daha avantajlı olan kaplama yöntemi her zaman araç kullanıcısına ve araca avantajlar sağlar. İstediğiniz tasarımlarda istediğiniz renklerde ve dilerseniz birde fazla değişik folyo ile kaplatmak seçeneği sizlere kalmıştır.

Gelelim Ford Transit Araç Kaplama aşamalarına; öncelikle aracınızda kırık, vuruk ve göçük olup olamadığı kontrol edilir. Eğer herhangi bir olumsuz durum varsa kaplama firması tarafından bu olumsuzluklar anında giderilir. Daha sonra aracınızın birkaç kare farklı açılardan fotoğrafları çekilir ve dijital ortama yüklenir. Dijital ortamda özel grafik programıyla aracınıza araç kaplama yakıştığına yakışmadığına önceden bakarak karar verebilirsiniz.

Bu sayede aklınızda hiçbir soru işareti kalmadan ve sonucu da az çok görmüş olarak aracınızı deneyimli ellere teslim edebilirsiniz. Aracınızın renkli çıktısı alınarak ölçümler yapılır ve renkli çıktı üzerine eklenir. Bu ölçümler dâhilinde kaplama malzemesi aracınıza özel olarak üretilir ve kaplama işlemine başlanır. Aracınızın kaput, bagaj içi kaplanamayacağı için oraları da özel boyama tekniği ile boyatabilirsiniz.

Aracınızı teslim aldıktan ve tam anlamıyla Ford Transit Araç Kaplama işlemi bittikten sonra dikkat etmeniz gerek ve yapmanız gereken bazı yasal değişiklikler vardır. Ruhsattaki renginde değişiklik olacağı için mutlaka aracınızın ruhsattaki bilgilerini yeniletmeniz gerekir.

Bu ayrıntıyı göz ardı ederseniz bir takım para cezası ya da ruhsata el koyma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bazı araç giydirme firmaları bu işlemi de üstlenerek sizler zor durumda sokmadan hızlı bir şekilde ruhsat bilgilerinizi değiştirmek için yardımcı olur ve tüm aşamaları üstlenir. Aracınızın temizliğini yapmadan önce en az 3 en fazla 1 hafta beklemeyi unutmayın!

Benzer Konular

, ,