HEMEN ARAKONUM

Komple Araç Kaplama

Anasayfa » Araç Giydirme » Komple Araç Kaplama

komple-arac-kaplama

Komple Araç Kaplama

Komple Araç Kaplama ile aracınızı tavan dahil tüm bölgelerinden reklamınız gözükür. Böylelikle her yönden reklamınızı yapmış olursunuz. Her yönde yapılan bu full araç kaplama işlemi ile firmanıza farkındalık oluşturursunuz. Komple reklam kaplama olduğu gibi komple araç renk değişimi işlemini de bize yaptırabilirsiniz. Komple araç kaplamak ustalık gerektiren bir iştir. İşinizi usta ellere teslim edin. Aracınız için uzun ömürlü güzel bir çalışma çıkartalım. Her tür araç marka ve modeli komple tavan dahil folyo kaplama yapılır.

Dijital Baskılı Araç Giydirme

Dijital baskılı araç giydirme, araçların dış yüzeyine dijital baskı makineleri kullanılarak uygulanan bir reklamcılık yöntemidir. Bu yöntemde, aracın ölçülerine göre hazırlanan tasarımlar, özel folyolara basılır ve aracın yüzeyine uygulanır.

Dijital baskılı araç giydirmenin birçok avantajı vardır. Bu avantajlar arasında şunlar sayılabilir:

  • Yüksek kaliteli görseller ve tasarımlar elde edilebilir.
  • Çok çeşitli renk ve desen seçenekleri mevcuttur.
  • Aracın boyasına zarar vermez.
  • Kolayca sökülüp takılabilir.
  • Uzun ömürlüdür.

Araç Renk Değişim Aplikasyon Uygulaması

Araç renk değişimi uygulaması, bir aracın mevcut rengini yeni bir renge değiştirme işlemidir. Bu işlem, aracın boyasını değiştirmeden, özel bir film veya kaplama kullanılarak gerçekleştirilir.

Araç renk değişimi uygulamasının maliyeti, aracın büyüklüğüne, kullanılan malzemeye ve uygulamanın yapılacağı bölgeye göre değişir.

Bu işlem sayesinde, işletmeler, markalarını ve ürünlerini yenilemek için araçlarına yeni bir renk veya tasarım uygulayabilir. Bireyler ise, araçlarını kendi zevklerine göre kişiselleştirebilir.

Araç renk değişimi uygulamasının birçok avantajı vardır. Bu avantajlar arasında şunlar sayılabilir:

  • Aracın boyasına zarar vermez.
  • Maliyet açısından daha uygundur.
  • Uygulama süresi daha kısadır.
  • Aracın orijinalliğini korur.

Araç Renk Değişim Cast Folyo Kartelası

arac renk degisim folyo kartelasi

Hemen Fiyat Teklifi Al

Hemen fiyat teklifi almak için bizi arayınız. Sorularınız için 0531 082 97 94 nolu numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Araç Giydirme Örnekleriniz

Arac-giydirme-ornekleri1
Arac-giydirme-ornekleri1
Arac-giydirme-ornekleri2
Arac-giydirme-ornekleri2
Arac-giydirme-ornekleri3
Arac-giydirme-ornekleri3
Arac-giydirme-ornekleri
Arac-giydirme-ornekleri

Birbirinden farklı Araç giydirme örneklerini incelemek için galeri sayfamızı ziyaret ediniz.

benzeri merak ettiğiniz kafanıza takılan sorular varsa bizimle iletişime geçin. Bize 0531 082 97 94 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

Logolu Araç Giydirme

Logolu araç giydirme, bir işletmenin veya markanın logosunu ve diğer iletişim bilgilerini aracın dış yüzeyine uygulama işlemidir. Bu işlem, işletmelerin marka bilinirliğini artırma, ürün ve hizmetlerini tanıtma ve potansiyel müşterilere ulaşmak için etkili bir yoldur. Aracınıza logo, telefon numarası, web sitesi ismi ekleyebilirsiniz. Kurumsal kimlige göre olan logonuz pantone ve ral kodlarının Cmyk karşılığı olarak dijital baskı makinesinde iç mekan kalitesinde fotoğraf netliğinde basılır ve araçlarınıza uygulanır.

Filo Araç Kaplama ve Giydirme


Filo araç giydirme
, bir işletmenin veya kuruluşun sahip olduğu birden fazla aracın dış yüzeyine aynı tasarımın uygulanması işlemidir.

Filo araç giydirme, genellikle işletmelerin dağıtım, taşıma, nakliye ve servis gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmaları tarafından tercih edilir. Bu sayede, işletmeler, araçlarını hareketli reklam panoları olarak kullanabilir ve geniş bir kitleye ulaşabilir.

Kurumsal firmalara özel filo araç reklam kaplama ve giydirme kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanın. Toplu araç kaplama işlemlerinde Yıllardır sektörün lideri olan firmamızı seçmeniz işinizin garantide olması demektir.

Benzer Konular

, , , , ,