Menü Kapat

Otobüs Araç Giydirme

Otobüs Araç Giydirme

En Uygun Fiyatlarla Otobüs Araç Giydirme

Otobüs Araç Giydirme ve Kaplama yaptıracaksanız araçlarınızın en kaliteli ve yüksek çözünürlükten reklam baskılarını iç mekan kalitesinde dış mekan dijital baskı makinelerinde basıyoruz.

Araç Giydirme için oracall marka baskı folyosu kullanıyoruz. Araçlarınızı kaplatmadan önce mutlaka temizlettirip kurulattıktan sonra bize getirip bırakabilirsiniz. Kaplama yapılacak araç baskıları bir gün önceden basılıp kurumaya alınır. İyice kuruyan dijital baskılı folyo profesyonel aplikasyon ustaları tarafından arabanıza kaplanır. Kaplama ince ve titiz işçilikle yapılır. Aracı komple kaplama yaptıracaksanız yaklaşık 1 aracın kaplaması 4 saat civarında sürmektedir.

Otobüs Araç Giydirme Dilerseniz kısmi olarakta yapılabilir. Aracınızın istediğiniz bölgesine firmanızın kurumsal logo ve tasarımı uygulama yapılabilir. Yarım araç giydirme ve tam araç giydirme tasarımları isteğe göre bilgisayar ekranında hazırlanıp onay için tarafınıza gönderilir. Sizden onay alındıktan sonra araç kaplama dijital baskı işlemine geçilir. Dijital baskı çözünürlüğü 2000 Dpı ince çözünürlüklü iç mekan kalitesinde dış mekan dijital baskıları verebilen profesyonel makinelerle basılmaktadır. Baskı kalitesi fotoğraf çözünürlüğü ne kadar yüksek olursa o kadar daha iyi çıkacaktır. Tasarım eğer ki elinizde mevcut ise araç kaplama fiyat bilgisi verilirken size fiyatta özel bir iskonto yapabiliriz. Otobüs Araç Giydirme ve kaplama örnek çalışmalarımızdan birini sizler için paylaşmayı uygun gördük siz de aracınızı bize getirirseniz aracınızı uygun fiyatlarla kaplayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir